Podmínky prodeje

Podmínky prodeje

Mláďata morčátek prodávám ve věku minimálně 4 týdnů a při hmotnosti vyšší jak 250g.

Morčátko dostane svůj PP (pokud nemá vady, které se neslučují se standardem). PP přikládám v tištěné podobě, či zašlu e-mailem ve formátu PDF.

Odběr upřednostňuji osobní, nejlépe v Praze. Případně jsem ochotna přiblížit, či dovézt za poplatek ve výši cestovních nákladů (vozím autem).
Je také možno využít některé nabízené přepravy, např. http://www.privez-zvire.cz/, www.zavezu.cz.

Cena je závislá na zbarvení a toho, zda je morče vhodné na výstavy i do chovu. Cena samičky se pohybuje cca mezi 600 Kč – 1000 Kč a cena samečka mezi cca 400 Kč – 800 Kč. Ceny jsou pevně dané!

Pokud byste zjistili, že z jakéhokoliv důvodu skinníka již nechcete, jste povinni nejprve nabídnout morče zpět do naší CHS, než ho nabídnete někomu jinému.

Budete-li mít otázky ohledně chovu, výběru stravy, nebo něčeho dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda poradím.

S přepravkou pro morče si nedělejte starost. Dostanete ho v papírové krabici s podestýlkou, senem a kouskem něčeho na zub.

 

Rezervace :

Líbí-li se Vám konkrétní morčátko, můžete si ho rezervovat. K rezervaci je nutné složit zálohu ve výši alespoň 50% ceny morčátka (nejpozději do 3 pracovních dní). Záloha je vratná pouze pokud nastane problém z naší strany (například úhyn mláděte). Zálohu nevracím, při odřeknutí či nevyzvednutí morčátka v domluveném termínu.

Po připsání platby na účet, bude na stránkách uvedena REZERVACE na vaše jméno.

 Jak rezervovat?:

  1. Rezervaci je možné provádět e-mailem : blueskinny@seznam.cz, nebo na našem Facebooku (CHS Blue Skinny) pomocí soukromé zprávy.
  2. Zálohu nebo celou částku je možné uhradit platbou na účet: 2500977140/2010 (Fio Banka)
  3. Vždy napište do předmětu platby JMÉNO morčete i VAŠE jméno. O přijetí platby Vás budeme informovat.

Budeme rádi za každou fotografii morčátka v novém domově.